Inšpirácia na darčeky

Vianočné tričká pre rodinu

Kolekcia tričiek s vianočnými motívmi ✔ ⭐ 🌲. Dajte „Upraviť tlač“ a vyberte si zo 60 textílií a 50 farieb.
Tričká pre dámy, pánov, deti alebo celú rodinu.

Najväčšiu radosť urobíte, keď na tričká pridáte svoje vlastné mená. Čo si myslíte?

Prajeme vám veselé Vianoce!

Vianočné tričká so sobom pre celú rodinu

Čítať ďalej »

Tipy na darčeky, ktoré potešia

Darčeky pre mužov   Darčeky pre ženy   Darčeky pre deti   Darčeky pre kohokoľvek 

Praktický návod, ako vybrať ten najlepší darček na akúkoľvek príležitosť

Darčeky k narodeninám, k Vianociam alebo k akejkoľvek inej príležitosti môžu byť krásnou záležitosťou ako pre obdarovaného, ​​tak pre toho, kto darčeky dáva. Tak prečo niekedy okolo toho zažívame toľko stresu?

Dva z najpodstatnejších stresorov môžu byť nevedomosť a nerozhodnosť - aký darček by bol najlepší a čo vôbec na danú príležitosť kúpiť? Niekedy ani my sami nevieme, čo by sme si ako darček priali. Často si sami na otázku: "Čo by si si prial?" odpovedáme "Ja nič nechcem/nepotrebujem, ja všetko mám". Pritom pri položení tejto otázky dúfame, že dotyčný človek povie, čo by ho potešilo, ale on to ani sám mnohokrát nevie - alebo lepšie povedané, nevie to v ten moment, kedy sa ho každý pýta, čo by si prial.

Dárky našich zákazníkůRadosť z darčeka, je dôvod prečo to robíme!

Chceme kúpiť niečo užitočné, ​​ale...

Takže často sa pýtame preto, že sa chceme trafiť do vkusu druhého človeka. V realite sa ale môže diať to, že obdarovaného aj seba okrádame o krásu z momentu prekvapenia, o rituál vymýšľania najvhodnejšieho darčeka a o unikátnu autentickú reakciu, keď obdarovaný svoj darček otvorí.

Mnoho z nás sa pri výbere darčeka spolieha buď na želanie obdarovaného alebo na vyhľadávanie na internete. Nie je nič jednoduchšie ako napísať do Googlu "darček pre muža, darček pre ženu, darček pre dieťa", ale viete čo si myslíme? Že tieto všeobecné tipy uja Google nie sú vlastne vôbec osobné.

Samozrejme potešia, ale nakoľko naozaj odrážajú to, čo pre nás ten druhý človek znamená? Nakoľko vypovedajú o tom, čo sme s druhým zažili? Ako veľmi svedčia o tom, že druhého naozaj poznáme?

Čítať ďalej »

1