Tipy, triky a návody

Potlač na tričká

Pravdepodobne ste už počuli pojmy ako sieťotlač, sublimačná tlač, transferová tlač alebo digitálna tlač. Na potlač tričiek existuje niekoľko technológií. Ako viete, aké sú? Na čo je vhodná technológia? Poďme sa spoločne pozrieť na krátky prehľad.

Ak si chcete ihneď vytvoriť vlastné tričko, kliknite na nasledujúce prepojenie a prejdite na online tvorcu.

Vytlačte si vlastné tričko v aplikácii creator

Viete kresliť? Vezmite si fixky a pastelky

Hľadáte originálny darček pre svojich blízkych? Nemusíte hneď hľadať niekoho, kto vám tričká vytlačí. Využite svoje umelecké schopnosti a nakreslite tričko sami.

V papiernictvách alebo na internete nájdete rôzne druhy fixiek a pasteliek na textil.

Ak radi kreslíte, môžete spojiť príjemné s užitočným. Vytvoríte krásny darček a ešte sa pri tom aj zabavíte.

 

Čítať ďalej »

Ako vytvoriť mikinu, s vlastnou potlačou?

S príchodom jesene, prichádzajú na rad okrem krásne sfarbeného lístia, aj chladnejšie dni, a tak je zbytočné vonku prechladnúť. Skvelý kúsok ako mikina, vám v šatníku nesmie chýbať a v chladnejších dňoch, vás skvelo zahreje.

Výber tej správnej mikiny, je len na vás. Môže byť s kapucňou aj bez nej. Môže byť cez hlavu, alebo to má byť azda mikina z jemnej pleteniny.

Máte ale ten problém, že vám chýba tá pravá mikina s potlačou, ktorá by sa vám páčila? Áno, poznali sme ten pocit. Chceli sme svoju vlastnú mikinu, alebo potlač, ktorá by nebola tuctová. 

A tak sme si vlastnú potlač jednoducho vytvorili. Urobte to aj vy! Mikina s vlastnou potlačou, podľa vašich predstáv, bude hotová v priebehu pár minút vďaka nášmu online kreatoru. A fantázii sa predsa medze nekladú!

Mikina s vlastnou potlačou
 

Čítať ďalej »

1