Skupiny

Všetci sme v nejakej skupine, na ktorú sme hrdí. Či už je to športový tím, školská trieda alebo naša partia, držme pri sebe v spoločných tričkách.

Vyhrávajte v tímových tričkách

Hráte futbal, florbal alebo iný kolektívny šport? Buďte lepší ako váš súper a nechajte jeho oči spočinúť na vašich chrbtoch. Práve tam uvidí názov vášho klubu, ktorý ho bude ešte po niekoľko nocí budiť zo sna.

Chcem tímové tričká

Zaperlite v triednych tričkách

My sme žiaci 3.B. No dobre, od čias, kedy sme boli v tretej triede, už nejaký ten piatok ubehol. A podobu žirafy, zajaca či škatule sme na seba nebrali. Napriek tomu nám v pamäti zostali bohovské spomienky, z ktorých vytvoríme tie najlepšie absolventské tričká.

Chcem absolventská tričká

 

Objavujte vlasť v spoločných tričkách

"Medvědi nevědi, že turisti nemaj zbraně." Ale majú turistické značky. Veľa turistických značiek. Často organizujeme výpravy, či už po súši alebo po vode. A na to, aby nás každý spoznal, potrebujeme jednotné oblečenie.

Chcem tričká pre svoju výpravu

 

Spolči sa v jednotných tričkách

V jednote je sila. Už v praveku sme sa združovali v tlupách a zostalo nám to dodnes. Iba že to teraz nazývame spolkami. Zakladáme ich s rôznymi zámerom, ale podstata je vždy rovnaká. Obklopujeme sa ľuďmi s rovnakými záujmami. Vlastným tričkom sa radi pochválime tým, do akého spolku patríme.

Chcem tričká pre náš spolok