Informácie pre partnerov

Ako to celé funguje?

Predávaj tričká s potlačou vo svojom e-shope a zarábaj na každom predanom kuse.

  1. Navrhni, ako budú tričká vyzerať. Vyber si strih, farbu a vlož vlastný motív.
  2. Urči si províziu z predaja a zahrň navrhnuté tričká do ponuky e-shopu.
  3. Predávaj bez obáv a sleduj, ako sa ti z pohodlia domova zbierajú provízie za tričká.
  4. Postaráme sa o technické a formálne záležitosti, ako sú podmienky alebo dane. 
  5. Nemusíš riešiť ani náklady na skladovanie tričiek alebo prevádzku e-shopu, všetko hradíme my.
  6. Nebudeme ťa zaťažovať ani s telefonátmi so zákazníkmi, vybavovaním objednávok, s platbami ani s riešením prípadných reklamácií. O všetko sa radi postaráme.

Ako vytvoriť motív alebo produkt na predaj?

Chceš predávať svoj merch a nevieš si poradiť s vytvorením produktu? Mrkni na jednoduché videonávody, kde ti všetko prehľadne vysvetlíme. Si grafik a chceš predávať vlastné motívy priamo na hlavnom e-shope Vyrobsitričko.sk? Určite si pozri návod, ako vytvoriť vlastnú grafiku, aby sa čo najlepšie predávala.

Ako nastaviť e-shop?

Chceš vytvoriť kategórie Pre dámy alebo Pre pánov a nevieš, ako na to? Mrkni na jednoduchý videonávod, kde ti všetko ukážeme. Chceš zmeniť farby svojho e-shopu, pridať logo alebo upraviť názov? Jednoducho nám napíš a my to radi upravíme.

Ako sa počíta provízia?

Keď budeš tvoriť produkt, ukáže sa ti aj cena, za ktorú tričko vyrobíme. Od nej sa odrazíš a je úplne na tebe, akú províziu si nastavíš, a za akú cenu ho ponúkneš fanúšikom a ďalším zákazníkom. Obvyklá provízia z predaja trička je 2–4 €. Pokiaľ ponúkneš na predaj na hlavnom e-shope Vyrobsitričko.sk svoj motív a zákazník si ho upraví v našom kreatore, vypočíta sa provízia percentuálne. Konkrétne ako 15 % z celkovej ceny trička.

Ako bude provízia vyplatená?

Môžeš si vybrať z troch možností. Buď si provízie "šetríš" vo forme tzv. cashbacku a raz za čas si zaň zaobstaráš tričká. Alebo si províziu necháš vyplatiť na základe faktúr. Pokiaľ nemáš možnosť faktúrovať, môžeš s nami uzavrieť DPP (dohodu o vykonaní práce).

Proč vidím stále neschválené provize?

Všetky provízie sa na účet pripočítajú najneskôr do 14 dní po expedícii objednávky. Pokiaľ provízia nie je schválená ani po viacerých dňoch, môže ísť o nevyzdvihnutú zásielku a v takom prípade nevzniká nárok na províziu, pretože objednávka nebola zaplatená.

Ako zvyšovať predaje?

Zamysli sa nad tým, čo ľudí, pre ktorých tvoríš, naozaj zaujíma. Pokiaľ si nevieš rady, inšpiruj sa v našich Kategóriách. Tie ti napovedia, čo zákazníci hľadajú. Obľúbené sú tričká pre páry, pre mamy alebo BFF. Úspech majú aj tričká pre rybárov alebo vodácke tričká. Máš už vytvorené motívy a produkty? Určite ti odporúčame ich propagovať na sociálnych sieťach, na blogu, vo verejných diskusiách alebo medzi priateľmi.

Akou technológiou tlačíme?

Tlačíme priamou digitálnou technológiou, ktorá má niekoľko výhod. Vieme vytlačiť plnofarebný obrázok vrátane farebných prechodov, fotku, logo či akúkoľvek inú grafiku na biele aj na farebné tričká. Podmienkou ale je, že tričko musí mať vysoký podiel bavlny. Ďalšou výhodou je, že môžeme tlačiť už od jedného kusu trička. Naopak, nevýhodou môže byť trochu vyššia cena, oproti iným technológiám (sieťotlač, sublimácia alebo flex/flox nažehľovačky).

Podmienky spolupráce

Ako náš partner nesmieš propagovať nás, naše produkty a náš e-shop spôsobom, ktorý by odporoval dobrým mravom. Na tvojich produktoch sa musíš vyvarovať výzve k násiliu, terorizmu, rasizmu a nenávisti. Pri vytváraní produktov nesmieš porušovať autorské práva, práva k ochranným známkam či akékoľvek iné práva duševného vlastníctva. Tvojou registráciou nám dávaš súhlas s právom použiť tvoje údaje na účely marketingu v rámci spoločnosti Vyrobsitričko.cz, s.r.o. V prípade porušenia uvedených podmienok si vyhradzujeme právo kedykoľvek s tebou ukončiť partnerstvo bez nároku na preplatenie provízie.

Ak nie je uvedené inak, partnerský program sa riadi Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov.

Máte nějaké otázky? Napište mi nebo zavolejte.

Kristýna z týmu Vyrobsitričko.sk
tel. +420 774 71 22 03
e-mail: [email protected]