O nás

Na začiatku sme predávali absolventské tričká študentom. Záujem o tričká s vlastnou potlačou však rástol nielen medzi nimi. Takže sme si zaobstarali svoju tlačiareň.

Koniec světa? Ale kdeže

Celým svetom sa šírila predpoveď o decembrovom konci sveta. Napriek tomu sme v septembri 2012 spustili e-shop Vyrobsitricko.cz. Pôvodne sa zameriaval na absolventov, ale záujem o tričká s vlastnou potlačou rástol nielen medzi nimi. Našli si k nám cestu aj ľudia, ktorí sa chceli odlíšiť alebo hľadali zaujímavý darček pre svojich blízkych. Čoskoro ste si nás obľúbili.

 

Začiatok na konci? Dobré!
Nebolo to vôbec ľahké...

Nastal čas na zmenu

V tom čase sme fungovali iba ako predajný partner väčšej spoločnosti. Boli sme závislí od jej ponuky aj na jej programe na tvorbu tričiek. Lenže táto spolupráca neprebiehala tak, ako sme si na začiatku predstavovali. Cítili sme, že potrebujeme zásadnú zmenu.

Postavili sme sa na vlastné nohy

Rozhodli sme sa pre rázne riešenie, aby sme pre vás zariadili služby ako pre kráľa. Sprevádzkujeme vlastnú aplikáciu na tvorbu tričiek a kúpime si svoju tlačiareň! Vďaka tomu sa venujete už len svojím nápadom a v on-line tvorcovi im vdychujete život. Robíte radosť sebe aj svojim blízkym a to je najcennejšie. Teší nás, že sa k nám radi vraciate.

Mám nápad

To musím tiež vyskúšať!
 

Nahliadnite nám až do kuchyne